درباره دُرسو

درسو یک مجموعه بسیار قدرتمند در زمینه طراحی و تولید مدارهای الکترونیک در ایران می‌باشد که دفتر مرکزی و کارخانه این مجموعه در شهر تبریز واقع شده است.

معرفی شرکت

گروه صنعتی درسو با محوریت تولید بردهای الکترونیکی در سال 1390 با مدیریت مهندس الاو تاسیس شد.

با توجه به شروع فعالیت درسو در زمینه لوازم خانگی و حضور رقبای خارجی، در ابتدای کار  شرکت بر آن شد که به کیفیت مدارهای تولیدی خود توجه ویژه ی داشته باشد .

دلایلی که شرکت های تولیدی لوازم خانگی در طی دوره‌ای کوتاه ، رفته رفته تمایل بیشتری در جهت تامین نیازخود (مدارهای کنترلی) به طرف شرکت ما نشان دادند‌: کیفیت ، پاسخ گویی به موقع نیازهایشان ، سرعت عمل در تغییر برنامه های نمونه ، گارانتی محصولات و مقرون به صرفه تر بودن به نسبت محصولات خارجی می باشد. همین دلایل باعث شد تا در مدت زمانی اندک به یکی از تامین کننده های ثابت این کارخانه ها تبدیل شویم .

شرکت درسو موفق شده است با بهره گیری از دانش روز ، کادری مجرب و با بکارگیری از تجهزات پیشرفته‌ (smt machine) محصولات با کیفیتی را تولید نموده و همواره تلاش کرده است نیازهای متقاضیان را به منظور توسعه و اعتلای تولید ملی نوآورانه برآورده سازد و شرکت را به شرکتی پویا(مشتری مدار) ، نوآور و دانش بنیان توسعه دهد .

این شرکت پس از کسب سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید بردهای  الکترونیکی یخچال وارد فاز پکیج و لباسشویی شده است و مجموعه تولیدات شرکت های دونار، اورست ، سیلوان و سینور را تأمین می نماید .

تاریخچه شرکت

شرکت درسو از سال 1390 از ساده ترین بردهای یخچال (به نام برد مکانیکی) با کمترین آمار تولید شروع به کار کرده و امروزه ...

اهداف شرکت

ما در درسو تلاش می کنیم با استفاده از ابزارآلات و تجهیزات روز ، استفاده از کادری مجرب و گروه مهندسی قدرتمند  محصولات خود را ...

خط مشی

حفظ موقعیت شرکت در بازار های رقابتی از طریق سرمایه گذاری در بخش...  و تولید محصولات جدید...

نمونه کارها

دُرسو افتخار این را دارد که طراحی مدرهای الکترونیکی شرکت های مطرحی همچون دونار را در رزومه خود دارد...

Image

تمایل دارید با ما همکاری کنید و یا می‌خواهید
در مورد یک پروژه صحبت کنید؟

جستجو در سایت